Appartement Cosy Au Robert - 28 M² Avec Jardin Sublime
| Δωρεάν Wi-Fi Δωμάτια με δωρεάν WiFi | Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες | Κλιματισμός |
| Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Appartement Cosy Au Robert - 28 M² Avec Jardin Sublime Le Robert 28 τ.μ. Βρίσκεται σε άνετη τοποθεσία και έχει θέα στον κήπο. Habitation Saint-Etienne, ένα τουριστικό αξιοθέατο, απέχει 6 χλμ. από το διαμέρισμα.
Το κέντρο της πόλης απέχει μόλις 4 χλμ. και το αεροδρόμιο ΔιεθΝές ΜαρτιΝίκας Aime Cesaire βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα με 1 υπνοδωμάτιο. Catamaran Bwa Drese Martinique βρίσκεται σε απόσταση περίπου 10 λεπτών οδικώς.
Το Appartement Cosy Au Robert - 28 M² Avec Jardin Sublime παρέχει στους επισκέπτες χώρο καθιστικού, καθώς και σύγχρονες ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Επιπλέον, υπάρχουν μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Για τη μεγαλύτερη άνεσή σας, αυτό το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Για μεγαλύτερη άνεση, αυτό το διαμέρισμα διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα που έχει παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΜαρτιΝίκας Aime Cesaire11 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παροχές BBQ
Στο δωμάτιο
- Δωμάτια με δωρεάν WiFi
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Βρεφικές κούνιες
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν υπάρχουν παιδικά κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το Appartement Cosy Au Robert - 28 M² Avec Jardin Sublime;
Η τιμή κράτησης στο το Appartement Cosy Au Robert - 28 M² Avec Jardin Sublime αποτελεί 122$. - ❓
Πού μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά στο το Appartement Cosy Au Robert - 28 M² Avec Jardin Sublime;
Το το Appartement Cosy Au Robert - 28 M² Avec Jardin Sublime παρέχει χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο μακριά είναι το αεροδρόμιο ΔιεθΝές ΜαρτιΝίκας Aime Cesaire από το το Appartement Cosy Au Robert - 28 M² Avec Jardin Sublime;
Ανάμεσα στο ΔιεθΝές ΜαρτιΝίκας Aime Cesaire και το το Appartement Cosy Au Robert - 28 M² Avec Jardin Sublime είναι 5 χλμ. απόσταση.